20 Produktów spożywczych które powoli cię zabijają

Ciężko w to uwierzyć, ale niektóre produkty spożywcze z twojej codziennej diety powoli cię zabijają. Większość tych rzeczy znajduje się już w twoim jadłospisie, a wszystkie razem mogą stanowić zabójczą mieszankę. Czas wziąć sprawy w swoje ręce, wprowadzając radykalne zmiany w diecie. Zastanów się nad tym, co spożywasz i zacznij podejmować właściwe wybory już dziś. Sporządziliśmy listę 20 produktów spożywczych, które stopniowo rujnują twoje zdrowie. Spróbuj unikać ich całkowicie lub przynajmniej ograniczyć konsumpcję do minimum.

Pewne produkty z tej listy wywołują nadciśnienie, podnoszą poziom cholesterolu, zwiększają ryzyko wystąpienia chorób serca i nowotworów, nie wspominając o otyłości wraz z całym stresem i depresją z nią związanych.

1.      Koncentrat Pomidorowy

newmanfoods.com

Koncentrat pomidorowy jest zabójcą ukrytym w metalowej puszce. To źródło, z którego cukier bije na potęgę i w głowie się nie mieści, że spożywanie tego z pozoru bezpiecznego produktu może prowadzić do otyłości, cukrzycy, chorób serca, a nawet do próchnicy. Jeśli chcesz uniknąć tych problemów, korzystaj ze świeżych pomidorów, aby samemu przyrządzić sos, lub przerzuć się na przecier pomidorowy bez dodatku cukru i dosyp swoje własne przyprawy. A gdy już zdecydujesz się na zakup koncentratu, poszukaj marek z niską zawartością cukru i sodu.

Prev1 of 20

SHARE